اردشیر طیبی

من اردشیر طیبی هستم. اگر بخواهم خود را با یک کلمه توصیف کنم آن کلمه «کنج‌کاو» است. من شیفته‌ی سرک کشیدن و کنج‌کاوی کردن در مسائل و موضوعاتی هستم که الزما ربط مشخصی هم به همدیگر ندارند. اوایل تابستان ۱۳۹۸ بود که تصمیم گرفتم به کنج‌کاوی‌هایم نظمی بدهم و نتایج آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارم. حاصل، پادکستی است به نام «مختصر و مفید» که محتوایش کنج‌کاوی در تاریخ، سیاست و علم است.

این وبلاگ هم قرار است فعلا پایگاهی برای میزبانی از محتوای صوتی و متنی اپیزودهایی باشد که در پادکست مختصر و مفید منتشر می‌شوند. همچنین مطالب تکمیلی مرتبط با اپیزودها را نیز اینجا خواهید یافت و البته می‌توانید از همین طریق درباره‌ی اپیزودهای پخش شده نظر بدهید و یا پیشنهادات خود را برای اپیزودهای آتی به من برسانید. راه‌های شنیدن پادکست مختصر و مفید را از اینجا بیابید و همچنین برای تماس با من هم می‌توانید از اطلاعاتی که در این صفحه ذکر شده استفاده کنید.

Site Footer

Sliding Sidebar

درباره‌ی من

درباره‌ی من

من اردشیر طیبی هستم. اوایل تابستان ۱۳۹۸ بود که تصمیم گرفتم به کنج‌کاوی‌هایم نظمی بدهم و نتایج آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارم. حاصل، پادکستی است به نام «مختصر و مفید» که محتوایش کنج‌کاوی در تاریخ، سیاست و علم است. متن اپیزودها و مطالب مرتبط با آنها در این وبلاگ منتشر خواهند شد.

شبکه‌های اجتماعی

راه‌های شنیدن

Listen on Google Play Music